Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Tucznie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Redakcja

# Imię i nazwisko Telefon Fax e-mail
1 Alicja Narel 67 259 41 19 a.narel@tuczno.pl
2 Anna Tkacewicz 67 250 81 87 a.tkacewicz@tuczno.pl
3 Barbara Kicman 67 250 81 85 b.kicman@tuczno.pl
4 Danuta Błażewicz 67 250 81 83 inspektor@tuczno.pl
5 Edyta Dżalok 67 250 81 81 e.dzalok@tuczno.pl
6 Elżbieta Warszylewicz 67 250 81 86 e.warszylewicz@tuczno.pl
7 Janina Korzeniewska 67 259 41 19 j.korzeniewska@tuczno.pl
8 Joanna Zagiczek 67 250 81 73 j.zagiczek@tuczno.pl
9 Karolina Rybarczyk 67 259 41 19 k.rybarczyk@tuczno.pl
10 Luiza Bogusiewicz - Tarczyńska 67 250 81 87 l.tarczynska@tuczno.pl
11 Małgorzata Czarnota 67 250 81 78 m.czarnota@tuczno.pl
12 Magdalena Jeż 67 250 81 74 m.jez@tuczno.pl
13 Marta Kowalska 67 259 30 35 urzad@tuczno.pl
14 Maciej Kubisz 67 250 81 77 informatyk@tuczno.pl
15 Marcin Stępczak 67 250 81 74 m.stepczak@tuczno.pl
16 Maria Świderska 67 259 30 35 zastepca@tuczno.pl
17 Monika Włodarczyk 67 250 81 82 m.wlodarczyk@tuczno.pl
18 Małgorzata Zielińska 67 250 81 82 m.zielinska@tuczno.pl
19 Violetta Stępień 67 250 81 75 skarbnik@tuczno.pl